O nas

Witamy
na naszej stronie WWW!

Firma powstała w 2007 roku. Zajmuje się dystrybucją brykietu opałowego ze słomy, brykieciarek do produkcji brykietu opałowego ze słomy BIOMASSER, produkowanych przez firmę ASKET w Poznaniu oraz innych urządzeń ekologicznych, które pozwalają na wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).

Celem firmy jest propagowanie idei paliw odnawialnych we wsiach, gminach, powiatach. Chcemy przekonać, zwłaszcza rolników o słuszności ekologicznego wykorzystania słomy, siana do produkcji biomasy w postaci brykietów opałowych ze słomy, które to mają zastosowanie w tradycyjnych kotłach grzewczych, piecach kaflowych, kominkach, ciepłowniach, a także zautomatyzowany kotłowniach. Jesteśmy pewni, że twierdzenie: „praca, biznes, ekologia” stają się prawdziwe i łączą się w jedno. Polski rolnik może zostać producentem ekologicznych odnawialnych paliw i niezależnym od surowców zewnętrznych. Sam może przenieść
ciepło letniego słońca do swojego domu w postaci wyprodukowanych przez siebie brykietów opałowych.

Proponujemy technologię BIOMASSER bo jest ona do zastosowania od zaraz, jest inwestycją niskonakładową (ze względu na dotacje unijne) i rodzaj produkcji wykorzystuje surowiec, który jest odnawialny co rok: słomę, siano oraz inne odpady rolnicze np. nie nadające się do użytku ziarno.